الیاف سرامیک سپید

در حال حاضر محصولات كارخانه شامل الياف فله، پتوی سراميکی، انواع بردهای سراميکی صفحه ای و شکل دار، مدول سراميکی، نمد وکاغذ سراميکی و انواع چسب و کوتينگ حرارتی مي باشد

compatible.jpg

درباره ما

مصرف روز افزون و كاربردهاي متنوع و مختلف مواد نسوز در صنايع داخلي و وابستگي كشور عزيزمان ايران به كشورهاي خارجي به منظور وارد نمودن اين محصولات ، هيئت مؤسس كه همگي از تخصص هاي بالائي برخوردار بوده و سالها در صنايع مختلف منشاء خدمات ارزنده اي بوده اند را بر آن داشت كه به فكر ساخت اين محصول در داخل ايران بيفتند . فكر ساخت از مرز فكر و سخن عبور كرد و به مرحله مطالعه و سپس به سرمايه گذاري و در آخر به اجرا در آمد و اكنون خوشحاليم كه مي توانيم بخشي از نيازهاي شما مصرف كنندگان و كاربران عزيز را فراهم نموده و محصولات خود را تقديم حضورتان نمائيم . شركت الياف سراميك سپيد در سال 1382 پايه گذاري و تأسيس گرديد . كارخانه در زميني به مساحت 9000 متر مربع در شهرك صنعتي شرق سمنان واقع گرديده است . در حال حاضر محصولات كارخانه شامل الياف فله، پتوی سراميکی، انواع بردهای سراميکی صفحه ای و شکل دار، مدول سراميکی، نمد وکاغذ سراميکی و انواع چسب و کوتينگ حرارتی مي باشد كه در آينده نزديك نوع محصولات را متنوع تر نموده و اميدواريم بتوانيم سفارشات ويژه را نيز جهت مصارف صنايع بزرگ پذيرفته و به اجرا در آوريم .

آخرین لیست قیمت

الياف سراميكي در حقيقت فيبرهاي سيليكات آلومينيوم مي باشند كه از ذوب و دميدن مذاب كائولن با درصد آلو مينای بالا و يا مواد مرسوم تري شامل تركيبي از پودر خالص آلومينا و سيليس مخلوط شده تشكيل ميگردد . مخلوط آلومينا و سيليس پس از ذوب دركوره قوس الكتريكي در دمايي حدود 2000ºC بوسيله هواي فشرده دميده ميشود و يا بروي غلتكهاي چرخان بوسيله نيروي گريز از مركز به الياف تبديل ميشوند . در حين دمش ، جريان مذاب به قطرات كوچكي تبديل مي شود كه در ادامه پروسه به صورت الياف كشيده ميشوند.

اين الياف طولهاي متفاوت حداكثر تا اندازه mm 50 و قطر تقريبي 2 الي µm 3 دارند كه البته در روش سانتريفوژ ، اعمال نيروي گريز از مركز و دمش تواما" ، عمل ساخت الياف را تكميل كرده و طول الياف در اين روش mm 250 و قطر آن معمولا" همان 2 الي µm 3 مي باشد . الياف تشكيل شده سفيد رنگ ، شيشه اي يا غير بلوري بوده (آمورف) و اين الياف مي توانند جهت ساخت انواع عايق هاي نسوز با شكل هاي متفاوت جهت كاربرد در دماي بالا تا 1450ºC استفاده گردد.

© 2015 SCFC Co. All Rights Reserved. Developed By Milad Mohsennead

Search